Nimi

Fatima Voitov

kooli lastevanemate esindaja,

Käthlin Pakkas

kooli lastevanemate esindaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Anni Rikker

lasteaia lastevanemate esindaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Helerin Samma

lasteaia lastevanemate esindaja,

Rene Metsla

omavalitsuse esindaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tiia Pikker

lasteaia õpetajate esindaja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lea Viisu

kooli õpetajate esindaja,